blakstienu klijai wywa thunder
search
  • blakstienu klijai wywa thunder

Blakstienų klijai Thunder

29,00 €
Nėra mokesčio

“WYWA Thunder” – itin staigaus džiūvimo blakstienų klijai, skirti volume blakstienų priauginimui, tačiau tinka ir klasikiniam priauginimui. Šie klijai pasižymi itin staigiu džiūvimu, jų džiūvimo laikas 0,5-1sek. Tad tik uždėjus blakstienas, jas pritraukia ir sukimba. Dirbant su jais vidutiniškai sutrumpėja atliekamos procedūros laikas 15-30min., kadangi: Tik pridėjus blakstienas, jas pritraukia, jos nenusvyra ar nesusiskleidžia kuokšelis atgal. Nesukimba blakstienos tarpusavyje, kadangi greitai stingsta klijai. Nereikia po procedūros atskirinėti sulipusias blakstienas.

Kiekis

Blakstienos yra išnešiojamos itin ilgai, 5-6savaites, tad korekcijos metu nereikės daug dėti naujų blakstienų. Nėra lepūs drėgmei. Su jais itin puikiai dirbasi nuo 30% drėgmės, nereikės eiti į darbą anksčiau, jog paruošti patalpas (pridrėkinti) iki aukšto drėgmės lygio. Yra skystesnės konsistencijos, lengvai dirbasi. Tik prieš dirbant būtina gerai suplakti. Klijai yra atsparūs vandeniui, šalčiui, karščiui. Rekomenduojama patalpų temperatūra iki 25⁰ C.

Naudojimas: Prieš pradedant naudoti itin gerai suplakti. Panaudojus visada nuvalyti klijų snapelį, kad neuždžiūtų. Klijus patartina laikyti zip maišeliuse ir su Silica geliu. Taip apsaugosite klijus nuo drėgmės ir jie ilgiau išsilaikys. Šie klijai yra pritaikyti dirbti sausose patalpose, nuo 30% drėgmė. Po procedūros klientai turėtų 48 valandas nešlapinti blakstienų, vengti visada aliejų, makiažo pienelių, riebalų. Talpa: 5g. Spalva: juoda Tinkamumas: neatidarius galima laikyti 9mėn. Svarbu: vengti kontakto su oda. Blakstienas auginti 1-2mm. nuo akies voko. Tinka tik profesionaliam naudojimui.

15 Prekės