Blakstienų klijai Master Ultra
search
  • Blakstienų klijai Master Ultra
  • Blakstienų klijai Master Ultra

Blakstienų klijai Master Ultra

25,00 €
Nėra mokesčio

“WYWA”  Master Ultra Fast – klijai blakstienų priauginimui. Klijai užtikrina ilgalaikį sukibimą, saugumą, pasižymi idealia konsistencija. Yra atsparūs vandeniui, karščiui, šalčiui. Blakstienos išnešiojamos iki 5-6savaičių.

Blakstienų klijų džiūvimo laikas 1-2sek. Blakstienų priauginimo klijai yra tinkami tik profesionaliems meistrams. Gali būti naudojami tiek klasikiniam priauginimui, tiek Volume technikai.

Klijų sudėtyje nėra latekso ar formaldehido, taip tiek meistras tiek klientas yra apsaugoti. Nėra stipraus ar aitraus kvapo.

Šie klijai yra medicininio lygio, buvo testuojami ir patvirtinti medicininio standarto ISO, atitinka visus Europos reglamentus, pagaminti Europoje.  

Kiekis

Naudojimas: Prieš pradedant naudoti truputėlį suplakti. Panaudojus visada nuvalyti klijų snapelį, kad neuždžiūtų. Klijus patartina laikyti zip maišeliuse ir su Silica geliu. Taip apsaugosite klijus nuo drėgmės ir jie ilgiau išsilaikys. Dirbant su klijais geriausia, kad patalpose būtų 50-60% drėgmės. Po procedūros klientai turėtų 24valandas nešlapinti blakstienų, vengti visada aliejų, makiažo pienelių, riebalų.

Talpa: 5g.

Spalva: juoda

Tinkamumas: neatidarius galima laikyti 9mėn.

Svarbu: vengti kontakto su oda. Blakstienas auginti 1-2mm. nuo akies voko. Tinka tik profesionaliam naudojimui.

7 Prekės